Terapia pedagogiczna

Terapia Pedagogiczna Wałbrzych

Terapia przeznaczona dla dzieci i młodzieży. To oddziaływanie na przyczyny trudności w nauce i zachowaniu. Pomoc w zakresie ryzyka dysleksji, dysgrafii, dysortografii, dyskalkulii.

Leczenie dysleksji w Wałbrzychu to jedna z wielu ofert jeśli chodzi o prowadzony przeze mnie gabinet pedagogiczny.Terapia skierowana jest do dzieci w wieku szkolnym oraz do młodzieży. Na spotkaniu skupiam się na konkretnym problemie i wdrażam odpowiednie techniki, które pomogą uporać się z błędnym czytaniem, pisaniem i rozpoznawaniem liter.

Dysleksja, dysgrafia i dysortografia u dzieci to powszechne zjawisko, niemniej jednak jest ono bardzo uciążliwe w codziennym życiu. Jeśli zauważyłeś, że Twoja pociecha zmaga się z jakimkolwiek problemem na tle mowy i pisma języka polskiego, umów wizytę, a my popracujemy nad resztą.

Leczenie dysgrafii, dysleksji oraz dysortografii w gabinecie pedagogicznym w Wałbrzychu

Pomoc w doskonaleniu języka oraz poprawnego pisania to coś, w czym się specjalizuję. Pracuję z dziećmi w różnym wieku. Moim zadaniem jest ułatwienie życia i funkcjonowania w środowisku szkolnym wszystkim, którzy zmagają się z problemem dysgrafii, dysleksji oraz dysortografii. Terapia pedagogiczna w Wałbrzychu motywację dziecka do nauki w szkole i życiu prywatnym.

Zajmuję się również stymulowaniem oraz usprawnianiem funkcji psychomotorycznych. Bardzo ważnym aspektem do osiągnięcia sukcesu jest także zmiana postawy dziecka względem trudności oraz wszelkich niepowodzeń w szkole. Leczenie dysortografii realizuję na terenie Wałbrzycha, a także poprzez spotkania online.

Pozostałe usługi pedagogiczne w moim gabinecie

Porady pedagogiczne, które oferuję w swoim gabinecie w Wałbrzychu, obejmują także inne zagadnienia, które sprawiają trudności w rozwoju dziecka na co dzień. Leczenie dysgrafii w Wałbrzychu to jedna z wielu usług. Specjalizuję się także w terapii metodą Warnkego, która kierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym zmagających się z zaburzeniami czytania, pisania czy rozwoju mowy. Terapia Warnkego rozpoczyna się diagnozą przy pomocy urządzenia A4Lab-Brain Audiometr.

W gabinecie pracuję również z dziećmi autystycznymi poprzez trening umiejętności społecznych. Problemy młodszych domowników dlatego terapia rodzinna w Wałbrzychu nierzadko jest najlepszych rozwiązaniem, aby wszyscy członkowie podjęli się zmian i pracy nad sobą. Jako doświadczony pedagog w Wałbrzychu, zapraszam na terapię. Po rozpoznaniu problemu wspólnie zaplanujemy leczenie i ćwiczenia, które dadzą najlepszy efekt.

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies, aby zbierać dane dotyczące ruchu na stronie (np. ilość miesięcznych odwiedzin).